Кошик:↓↑ Товарів (0) на суму 0.00 грн.
Найменування Rількість Цiна Зображення Короткий опис товару X
Итоговая сумма:   0.00 грн.
Повернутися в магазин     В корзину     Оформити замовлення

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Компанія «Фазенда»

Провідний вітчизняний дилер сільськогосподарської та промислової техніки в Україні, а також є офіційним представником ООО НВП "Спецавтоматика" в Чернівецькій області.

Компанія «Фазенда» працює на ринку України з 2002 р.

Сьогодні «Фазенда» постачає на український ринок техніку провідних світових брендів, таких як ZIRKA, НЕВА,КЕНТАВР, Meccanica Benassi, Robix , Jinma, Weituo, Dongfeng, Europard-Foton, Fengshou, Xingtai, Luzhong, Д Т З, DW, Bomet, Akpil.

На сьогоднішній день споживачу надається вибір з більш ніж 50 найкращих моделей тракторів та міні-тракторів JINMA, WEITUO, DONGFENG, XINGTAI, EVROPARD-FOTON, FENGSHOU, Luzhong, Д Т З, DW, мотоблоків, мотокосилок, мотокультиваторів, садової техніки та ін. Тільки тут можна придбати трактор та садову техніку на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.

Торгова марка «ELEMENT» у Чернівцях представлена компанією «Фазенда». З 2003 року ця чудова побутова техніка завоювала тисячі сердець наших співвітчизників.

Асортимент нашої роздрібної мережі  налічує сотні позицій будівельної і садово-паркової техніки, а також електротехнічного устаткування. Уся наша продукція позиціонується як техніка з найкращим співвідношенням ціни і якості, що дозволяє їй упевнено займати провідні позиції в самих затребуваних нішах українського ринку.

Нині місією нашого підприємства є забезпечення споживачів сучасним якісним устаткуванням будівельного і побутового призначення з наданням гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування.