Кошик:↓↑ Товарів (0) на суму 0.00 грн.
Найменування Rількість Цiна Зображення Короткий опис товару X
Итоговая сумма:   0.00 грн.
Повернутися в магазин     В корзину     Оформити замовлення

Мотокоса BK 5223a (Код: )

New
Мотокоса  BK 5223a
zoom Збільшити зображення
Виробник: Vitals
Курс USD: 28.50 грн.
Ціна: 2850.00 грн.
Кількість: 

Опис

Мотокоса Vitals Professional ВК 5223a є першою представницею нової серії мотокіс, призначеної для професійного використання. Ця модель, що поєднує в собі високі якість виконання, а також надійності і продуктивності в роботі, стане незамінним інструментом при скошуванні трави на великих територіях нерівного рельєфу, уздовж перешкод, навколо дерев, а також зрізанні кущів і очерету, товщина стебел яких не перевищує 20 мм.

Мотокоса Vitals Professional ВК 5223a утілила в собі усі найновіші передові технології. Так, основою виробу виступає надійний бензиновий одноциліндровий двотактний двигун повітряного охолодження потужністю 3,1 л.с., з максимальною частотою 7500 про/мін і максимальним моментом, що крутить, 2,9 Нм. Щоб запуск двигуна здійснювався легко і швидко, на крутні ручного стартера передбачено 4 литі зубці і систему полегшеного запуску. Завдяки такому виконанню тривалість служби стартера збільшена в рази. Щоб забезпечити упевнений запуск двигуна в холодну пору року, передбачений топливоподкачующий насос "праймер".

Розробниками докладено немало зусиль, щоб понизити до мінімуму рівень вібрації і шуму, створювані при роботі виробом. Мотокоса Vitals Professional ВК 5223a оснащена посиленою цілісною алюмінієвою штангою, діаметр якої збільшений до 28 мм. Передача моменту, що крутить, від двигуна на конічний редуктор здійснюється за допомогою валу, який до того ж надає конструкції мотокоси додаткову міцність.

Питанням безпеки приділена особлива увага. Щоб уникнути травм при попаданні різального інструменту на сторонні предмети і їх відскоку у бік користувача, використовується дуже міцний захисний кожух.

У плані комфортності також усе продумано досконально. Для забезпечення найкращого положення мотокоси під час роботи, виходячи з переваг і фізичних даних користувача, можна змінювати положення велосипедного руків'я. Позитивне те, що руків'я регулюю

Характеристики

Тип двигуна2-тактний повітряного охолодження

Тип паливасуміш бензину з маслом 25:1

Робочий об'єм, куб. см52,0

Потужність, кВт/к.с2,3/3,1

Максимальний момент/, що крутить, частота, Нм/об.хв2,9/5000

Максимальна частота, об/хв7500

Об'єм паливного бака, л1,1

Рівень звукового тиску, дБ110

Діаметр скошування волосінню, мм420

Діаметр скошування диском, мм255

Діаметр волосіні, мм2,4

Діаметр штанги, мм28

Габарити упаковки (привід/штанга), мм300х300х300/1530х30х30

Маса нетто/брутто, кг9,1/9,9

Рецензія

Увага: xapaктepиcтики тoвapa, кoмплeкт пocтaвки та зовнішній вигляд мoжуть бути змінені виробником бeз попереднього повідомлення. Будeм вдячні Вaм зa інфopмaцію про нeтoчність в oпиcaнні тoвapа.