Кошик:↓↑ Товарів (0) на суму 0.00 грн.
Найменування Rількість Цiна Зображення Короткий опис товару X
Итоговая сумма:   0.00 грн.
Повернутися в магазин     В корзину     Оформити замовлення

Тачка будівельна Limex STD - 100 (Код: 7079)

Тачка будівельна Limex STD - 100
zoom Збільшити зображення
Тачка будівельна Limex STD - 100 Тачка будівельна Limex STD - 100
Курс USD: 28.50 грн.
Ціна: 912.00 грн.
Кількість: 

Тачка одноколісна Limex STD - 100 ідеально підходить для переміщення вантажів до 100 кг, як на дачній ділянці, так і на будівельному майданчику. Конструкція рами виконана з суцільногнутої труби (діаметр 31 мм з товщиною стінки 1,2 мм), яка оптимально охоплює корито тачки, надаючи додаткову жорсткість конструкції, а дуга перед колесом забезпечує захист від деформації кузова і проколу колеса вчасно можливих ударів об предмети при переміщенні на будівельних ділянках.


Кузов тачки виконаний з високоякісної оцинкованої сталі завтовшки 0,8 мм. До рами кузов легко кріпиться за допомогою болтових з'єднань. Корито має трапецієвидну форму, що надає йому додаткову жорсткість, а загнуті краї захищають руки людини від порізів. Спереду кузов тачки має закруглену підведену форму, що дозволяє переміщати рідкі вантажі без розливання.


Ергономіка цієї моделі забезпечується зручними по висоті і довжині ручками з комфортною відстанню для тіла людини між ними. Для запобігання прослизанню ручок на їх кінці зроблені спеціальні прогумовані захоплення.


Тачка Limex STD - 100 укомплектована великим пневматичним колесом з широким ободом (діаметр 40 см), яке зручне в експлуатації на нерівних ділянках. Колесо кріпиться за допомогою втулки і забезпечує плавність ходу, переймаючи на себе основний вантаж матеріалів, що перевозяться, зменшуючи навантаження на руки людини.


Відмінність моделі Limex STD - 100 від Limex STD - 85 у збільшеному об'ємі кузова тачки.


Тачка будівельна Limex STD - 100 - надійність перевірена часом. Вибір будівельників професіоналів!

 

Тачки

Виробник:

Limex (Хорватія)

Тип:

Будівельна (садова) тачка

Матеріал кузова :

Оцинкована

Місткість:

100 л

Вантажопідйомність:

100 кг

Кількість коліс :

1

Колесо:

Ø32 см (8,9 см - 20,32 см - диск), втулка

Маса:

12,5 кг

Розмір:

1488х640х624 мм

Товщина кузова :

0,0,8 мм

Тип рами :

Труба суцільногнута

 

Рецензія

Увага: xapaктepиcтики тoвapa, кoмплeкт пocтaвки та зовнішній вигляд мoжуть бути змінені виробником бeз попереднього повідомлення. Будeм вдячні Вaм зa інфopмaцію про нeтoчність в oпиcaнні тoвapа.